4.dotlač - nové fotky, aktualizované informácie. Posielame ihneď

Pravidelne cvičíš a vôbec nechudneš?

Žiadny strach, nie si stratený prípad. Si na skvelej ceste. Ale...musíš na nej odstrániť zásadné chyby. Tú najväčšiu chybu nájdeš vo svojom tanieri. Práve výber tých správnych jedál je kľúčový! Rozhoduje o tom, či tvoje cvičenie vyjde na zmar, alebo či podporí regeneráciu buniek a naštartuje spaľovanie tukov.

Nevieš aké jedlá by to mali byť? Práve preto sme pre teba vytvorili unikátnu fitness kuchárku Z fitka do kuchyne 2 alebo Čo jesť počas celého dňa a nepribrať.

Napísalo ju 25 top inštruktoriek a tréneriek zo Slovenskej a Českej republiky.

BESTSELLER!*

*Viac ako 9000 predaných kníh!

Prečo je táto kniha unikátna?

 • Nájdeš v nej 80 zdravých receptov, ktoré si zamiluješ

  Áno, nie je to jednoduché. Čo jesť, kedy jesť, koľko jesť? Aj my sme robili chyby. Priberali, chudli a zase priberali. Ale dlhé roky praxe nás naučili. Recepty, ktoré sme v tejto kuchárke spísali sú nenáročné, rýchle a Tvoj jazyk ich bude zbožňovať.

 • Autormi je 25 top inštruktoriek a tréneriek

  Žiadne americké celebrity, ktoré majú “najlepšie” diéty. Ale inštruktorky a trénerky zo Slovenska a Česka. Úžasné baby, ktoré nemusia diétovať a predsa vyzerajú skvelo. Ich strava je ten kľúč, vďaka ktorému si odomkli dvere ku krásnej postave. A práve preto sme sa spolčili… aby sme tie dvere otvorili aj tebe.

 • 176 strán informácií, ktoré ťa zachránia

  Pred čím? Pred životom v tele, ktoré nemáš rada. Zaslúžiš si predsa páčiť sa sebe. A nielen sebe, ale i známym, neznámym, kolegom…absolútne všetkým!

V knihe ďalej nájdeš:

 • prekvapivé fakty o jedálničkoch inštruktoriek,
 • spoveď inštruktoriek o tom, čo v ich chladničkách nikdy nechýba a ako riešia chute na sladké,
 • odporúčania inštruktoriek, ktorým chybám sa pri stravovaní vyhýbať (nadobudnuté ich dlhoročnou praxou),
 • ranné rituály inštruktoriek na nakopnutie do nového dňa,
 • odporúčania inštruktoriek- mamičiek ako sa dostať po pôrode do formy,
 • rady inštruktoriek ako skĺbiť varenie pre seba a pre rodinu do jedného,
 • plnofarebné fotografie ku každému receptu,
 • nutričné hodnoty ku každému receptu,
 • návod ako si vypočítať koľko kalórií by si mala denne prijať,
 • malé rady pre veľký kulinársky zážitok.
 • recepty sú v slovenčine aj v češtine, podľa pôsobiska autorky

Autorkami knihy sú tieto úžasne vyzerajúce baby

Myslíš, že jedia málo? Alebo jedia iba šaláty?

Sabína Pleváková

Renáta Szaboová

Gabriela Švorcová

Denisa Barešová

Denisa Lipovská

Lucia Tvrdoňová

Renata Siposová

Magdaléna Kažimírová

Eva Dvoráčková

Šárka Dedková

A ďalšie: Janka Jánošíková, Janka Budayová, Lea Vršecká, Danka Hrmová, Veronika Gimecká, Andrejka Peniaková, Vierka Gimecká, Deniska Veselská, Saška Halmová, Miška Krížeková, Nikol Chovancová, Olinka Bartalská, Lucka Adamcová a Lucia Méresová Švaral

OMYL- Jedia toho až prekvapivo dosť!

Žiadne jedlá bez chuti, ale takéto mňamky...

arrow

Raňajky

Obed

Večera

Aj tebe sa už zbiehajú slinky?

V tejto fitness kuchárke nájdeš 80 receptov, ktoré hravo zvládne každá žena. A navyše sú z bežne dostupných ingrediencií.

Čo povedali na knihu odborníci?

Táto kniha receptov nie je len obyčajná zbierka správne zložených receptov, ale najmä skvelá inšpirácia k zdravému životnému štýlu, ktorý musí chutiť! Je super vidieť reálne vzory žien, ktoré začali so sebou pracovať, študovať a postupne tak prišli na to, čo ich telo potrebuje pre optimálne fungovanie, zdravie a radosť zo života na 100%. Oceňujem aj prístup k poctivým a často plnotučným potravinám a som rád, že v knihe nenachádzam demonizáciu tukov, tak typickú pre fitness priemysel. Aj keď majú ženy tendenciu inklinovať k vegetariánskej či surovej strave v domnienke, že počúvajú svoje telo, tak v knihe jasne vidieť, že väčšina zdravých a výkonných žien stravu upravuje a pridáva aj kvalitne mäso. Aj preto môžem knihu odporučiť ako výborný zdroj pre komplexný jedálníček. "

Dušan Plichta
Dušan Plichta Inšpiratívny tréner zdravej životosprávy, výživový špecialista a Professional Biosignature Practitioner

Kniha Z Fitka do kuchyne 2 ponúka široký výber receptov, ktoré bohato uspokoja každú zdraviu-chtivú kuchárku a tiež pekárku. V publikácii nájdete jedlá s rôznym obsahom bielkovín, tukov a sacharidov, takže je vhodná ako pre milovníkov vyššieho príjmu tukov, tak aj pre milovníkov sacharidov či vyššieho príjmu bielkovín. V jednotlivých receptoch sú používané kvalitné a prevažne čerstvé potraviny, čo zaručuje vysokú výživovú hodnotu jednotlivých jedál, čo ocenia najmä pravidelne cvičiace ženy, ktoré tieto živiny potrebujú vo zvýšenej miere. Výhodou týchto receptov je tiež ich krátka a nenáročná príprava, ktorú určite ocenia všetky časovo vyťažené ženy a mamičky. V neposlednom rade táto publikácia môže zaujať aj mužov, pretože uvedené recepty určite spĺňajú nielen chuťové, ale aj výživové potreby fyzicky aktívnych mužov. Kniha je navyše vhodne doplnená užitočnými informáciami od viac ako 20 skúsených tréneriek a fitnessiek. Z môjho pohľadu by túto publikáciu mala mať v kuchyni po ruke každá "výživná" gazdinka."

Martin Chudý
Martin Chudý Konzultant pre zdravie a životosprávu a profesionálny športovec

Kniha je super! Vždy je fajn, keď recepty píšu dievčatá, ktoré sú krásne a štíhle. Zdravie je vždy štíhle! :-). Slinky mi tiekli, keď som knihu listovala."

Andy Timková
Andy Timková Propagátorka zdravého životného štýlu a autorka dvoch kuchárskych kníh 'Navarme si zdravie'

Ak chceme byť zdraví, štíhli a plní energie, tak jedlo, ktoré jedávame, musí byť výživné. Veľmi ma potešila publikácia “Z fitka do kuchyne 2″, v ktorej nájdete množstvo rôznych receptov, ktorých autorkami sú odborníčky. Verím, že bude skvelým pomocníkom pre všetkých, ktorí si dennodenne kladú otázku, čo na tanier. Nie vždy je jednoduché vyskladať si denný jedálniček tak, aby bol zdravý a vyvážený. Preto oceňujem túto publikáciu a odteraz sa stáva aj mojou užitočnou pomôckou :-).”

Jana Šimkovičová
Jana Šimkovičová Šéfredaktorka portálu www.cvicte.sk a inštruktorka Power Jógy

Skvelý nápad napísať takúto knihu! Dievčatá vyzerajú úžasne, a môžu byť skvelou inšpiráciou pre všetky nadšenkyne cvičenia.

Antónia Mačingová
Antónia Mačingová Výživová poradkyňa a autorka viacerých bestellerov o zdravom stravovaní

Z gastronomických nápadů nejúspěšnějších česko-slovenských fitnessek sestavili výživová poradkyně Lucia Švaral Méresová a Peter Švaral již druhý díl Z Fitka do kuchyne 2, tentokrát v knižní podobě na křídovém papíře. Všechny fitnessky, jejichž fotoportréty v knize samozřejmě nechybí, připravily svá celodenní menu složená ze snídaně, oběda a večeře, doplněná zajímavým rozhovorem a informacemi o autorkách receptů a samozřejmě nutričními hodnotami (kalórie znamenají v knize kcal). Foodstyling pokrmů je tak lákavý, že si publikace zaslouží ležet po ruce v každé fitness kuchyni a sloužit jako každodenní inspirace všem vyznavačům zdravého životního stylu, kteří se chtějí stravovat zdravě, pestře, chutně a bez stereotypu. V přílohách A-F najdete ještě užitečné rady a tipy do kuchyně. Kniha je vhodná jako praktická příručka k práci výživových poradců s klienty, které poradci mohou podle podrobných receptů a postupů naučit, jak zdravě, jednoduše a hodnotně uvařit pro sebe i celou rodinu.

Dipl. Ing. Ivan Mach, CSc.
Dipl. Ing. Ivan Mach, CSc. Prezident asociácie výživových poradcov a autor mnohých kníh, skrípt a článkov o zdravej výžive.

Knihu si mohla vidieť aj tu:


Prelistuj si pár strán z knihy:

Ale to nie je všetko! Okrem tejto knihy získavaš BONUSY zadarmo:

BONUS č.1. ebook ZDRAWÉ A TAK DOBRÉ

Bez varenia, bez pečenia. Tieto recepty zvládne naozaj každý! Nájdeš tu recepty nielen na slané (napr. polievky, dipy, či pomazánky), ale aj recepty na famózne sladké pochúťky. 17 receptov doslova nabitých zdravím.

Tento bonus v hodnote 12,90 Eur (356 Kč) získavaš ZADARMO


BONUS č.2 ebook ČESKO-SLOVENSKÉ NÁRODNÉ ŠPECIALITY NA ZDRAVÝ SPOSOB

Bryndzové halušky, pirohy, či knedlo vepřo zelo....aj ty si ich mala rada, že? Áno, predtým, ako si sa dala na zdravú stravu. Ale prečo si odopierať tieto skvelé jedlá sebe a svojej rodine, keď ich máme tak radi a sme na ne pyšní! Dajú sa predsa pripraviť aj na zdravý spôsob! Ako na to sa dozvieš v našom eBooku, ktorý obsahuje úžasných 15 receptov.

Tento bonus v hodnote 8,90 Eur (246 Kč) získavaš ZADARMO


BONUS č.3 Doživotná aktualizácia

Čo to pre Teba znamená? Každý bonus, ktorý sem v budúcnosti pridáme, získaš úplne ZADARMO. Ihneď ti ho pošleme e-mailom.

VIP dožitovnú aktualizáciu v hodnote 6,90 Eur (190 Kč) získavaš ZADARMO


arrow
Objednať hneď teraz už od 19 Eur!(527 Kč) + 2 bonusy zdarma. Môžeš si vybrať tlačenú, alebo elektronickú knihu
shadow-ornament

Čo hovoria na knihu čitateľky?

Martina Hankerová Martina Hankerová, Bratislava

Mám prečítaných kopec článkov o zdravej výžive, taktiež som kedysi vyskúšala rôzne diéty a práve tam nastával kameň úrazu! Ochudobňovala som svoje telo o stravu potrebnú pre správne fungovanie, čím nastával pri opätovnej zmene stravy tzv. jojo efekt. Tiež som mávala dni, že som už fakt nevedela, čo uvariť. Táto kniha mi nesmierne pomohla! Nielenže sa môj jedálniček stáva konečne pestrým, dokonca ako aktívna športovkyňa vidím, aké obrovské medzery som mala v oblasti stravovania. Našla som tu veľa fantastických a najmä chutných receptov, ktoré si rýchlo a s radosťou a rýchlosťou pripravím. Veľkým bonusom sú nutričné hodnoty pri každom recepte a celkové vysvetlenie ako si vypočítať denný príjem a výdaj energie. Za knihu by som neváhala zaplatiť dvojnásobok!

Monika Sabová Monika Sabová, Moldava nad Bodvou

Knihu som si bez váhania objednala hneď ako som ju zbadala na Internete. Už dlhú dobu obľubujem zdravé varenie, a keďže slovo "diéta" z duše nenávidím, lebo veľmi rada papám, potrebovala som recepty, ktoré oživia môj jedálniček či už na raňajky, obed alebo večeru. Keď som si knihu poriadne preštudovala, bola som veľmi milo prekvapená. Je veľmi prehľadná, a recepty sú fakt jednoduché (myslím že ich zvládne každá jedna žienka, alebo aj chlap ) a pre mňa osobne bonus pri každom recepte sú vypočítané kalorické hodnoty, čo je perfektné, lebo takto si ľahšie ustrážim čoho a koľko spapám. Takže už žiadne dlhé premýšľanie o tom čo dnes budem variť, s knihou z fitka do kuchyne to bude jednoduché a zábavné, a hlavne veľmi veľmi chutné a zdravé. Odporúčam ju úplne každému, myslím že je v nej toľko rôznych jedál, že každý si príde na svoje.. a hlavne zdravé, takže hor sa do papania bez výčitiek.

Katarína Ličková Katarína Ličková, Nováky

Vždy ma bavilo zdravé a chutné varenie, avšak nikdy ma nebavilo stáť pri hrncoch dlhý čas. Tým, že som si zakúpila túto knihu sa tento môj problém vyriešil, nakoľko som v nej našla množstvo ľahkých, časovo nenáročných a najmä MŇAM receptov, z ktorých niektoré mám hotové už do pár minút, chutia nielen mne ale aj celej rodine. A dokonca pri nich spájam príjemné s užitočným a to - zdravo, chutne, ľahko a fit. Plusom je aj množstvo rád kedy čo jesť a ako to vhodne skombinovať, čo mi pomáha pri tvorbe jedálnička pred a po tréningu.

Ilona Chaloupková Ilona Chaloupková, Rychnov nad Kněžnou

Mám ráda pohyb, jídlo, ale oboje, když je to zdravé. Proto se ráda poučím od odborníků, kteří tomu rozumí. A to je právě tato kniha. Poradí Vám, co je zdravé, jak si to připravit a kdy a jak to sníst, prostě vše v jedné knize. Osobně znám jednu z autorek této knihy a stoprocentně jí důvěřuji. Proto, když jsem se od ní dozvěděla, že je možné si tuto eknihu zakoupit, neváhala jsem ani minutu. Recepty jsou skvělé, z běžně dostupných ingrediencí, nejsou náročné na čas a hlavní je ten chutný výsledek.

Každá žena chce vidieť po cvičení výsledky. Ale len málokto vie, že si ich môže naservírovať rovno na tanier.

arrow
Kúpiť hneď teraz už od 19 €(527 Kč) + 2 bonusy zdarma. Môžeš si vybrať tlačenú, alebo elektronickú knihu

Zdá sa Ti cena vysoká?

Poďme spolu počítať! Koľko by si zaplatila za vypracovanie jedálnička na mieru? 50, alebo 150 Eur? A čo nájdeš v tom jedálničku? Zopár jedál na 7-14 dní. A navyše bez receptov, bez fotiek. A to je všetko...

U nás nájdeš 80 receptov určených na raňajky, obed a večeru od skutočných odborníčok ( svedčia o tom aj ich postavy) + kľúčové informácie o nich, ktoré denne praktizujú. A navyše 2 ebooky zdarma + 30 dňovú garanciu na vrátenie peňazí. Nič neriskuješ!

Záruka originality

Táto kniha je unikátna, pretože spája popredné inštruktorky, trénerky a úspešné fitnessky zo Slovenskej a Českej republiky. Všetky recepty v nej obsiahnuté sú z ich každodenného života, ktoré sa im najviac osvedčili. Informácie, ktoré nám o sebe poskytli sa nenachádzajú nikde inde na internete.

Táto kniha je pre teba ak:

 • chceš zlepšiť svoje zdravie a cítiť sa fantasticky vo vlastnom tele,
 • ťa už omrzelo večne jesť ryžové chlebíčky, šaláty, alebo iné jedlá bez chuti,
 • chceš zmeniť svoju postavu,
 • chceš variť sebe, ale i svojej rodine jedlá plné výživných látok,
 • chceš každým sústom potešiť svoj jazyk i telo,
 • rada varíš z ľahko dostupných ingrediencií a nenáročných na prípravu,
 • chceš jesť bez pocitu výčitiek,
 • si pripravená, že týmto stravovaním môžeš inšpirovať a priaznivo ovplyvniť priateľov i svoje okolie.

Ak  ťa už nebaví lašovať v chladničke a rozmýšľať čo si môžeš a čo si nemôžeš dať? Táto kniha je presne pre teba.

Máš ďalšie otázky? Napíšeš nám na info@fitnesskucharka.sk

Naše ďalšie stránky:  www.fitshaker.sk, www.fitnessdiar.sk, www.zdravedezerty.sk, www.zfitkadokuchyne.sk, www.cojestpocviceni.sk

Kontakty   Obchodné podmienky   Ochrana osobných údajov